Portrezerwa. Specjaliści od kompleksowych przeładunków z Trójmiasta

Portrezerwa z Gdańska zapewnia swoim klientom kompleksową obsługę przeładunków. Na rynku są od siedmiu lat i nie ma dla nich przeładunków niemożliwych. – Nasz zespół tworzą doświadczeni i świetnie wyszkoleni pracownicy. Cel to skuteczna usługa, oszczędność czasu i pieniędzy kontrahenta – mówią szefowie firmy.

Zespół Portrezerwa liczy dziś blisko 300 osób wyspecjalizowanych we wszystkich typach przeładunków i rozładunków.

– Oczywiście do każdego przeładunku wybieramy konkretny zespół. Czasem to dziesięć osób, kiedy indziej 150. To wszystko zależy, czego dotyczy przeładunek – mówi Krzysztof Cieślak, prezes zarządu firmy Portrezerwa. 

Jak się narodziła gdańska spółka?

– Polecali nas zadowoleni kontrahenci. Ich rekomendacje przekonały nas do założenia własnej firmy – dodaje Mirosław Jarzembowski, wiceprezes Portrezerwa.

Skuteczność, jakość i czas przeładunku na celowniku

– Wiemy wszystko o tym, jak zorganizować efektywny przeładunek. Nasza skuteczność po 30 latach pracy w zawodzie, to niemal sto procent. Doskonale wiemy, że każda godzina opóźnienia w przeładunku i rozładunku, kosztuje tysiące dolarów. Pracujemy w branży od lat 80. i przeszliśmy wszystkie etapy tej pracy. Zaczynaliśmy jako uczniowie dorabiając w porcie – opowiadają.

Specjaliści Portrezerwa zajmują się przeładunkiem kompleksowo.

– Zapewniamy wszystko co możliwe: ludzi, doradztwo i bezpieczeństwo. Odpowiadamy za całość, w tym za szkolenia, badania, ubezpieczenia i ubiór pracowników – wyliczają.

– Dla Portrezerwa kluczowa jest też odpowiedzialność, którą w pełni bierzemy na siebie. Wielokrotnie rozmawialiśmy z klientami, dla których rozładunek i przeładunek stanowił wiele trudności. Jeśli więc wybierają oni nasze usługi muszą już tylko dostarczyć towar do portu, a my zajmujemy się resztą – mówią. 

I jak dodają, praca w porcie nie należy do lekkich i łatwych, dlatego tak ważny jest dobór odpowiedniego zespołu do pracy. 

– Prócz wysokich kompetencji zawodowych, pracownicy muszą być przygotowani na różne warunki pogodowe i mieć dobrą kondycję fizyczną – wyliczają.

Przeładunki niewykonalne – w ocenie szefostwa Portrezerwa – nie istnieją.

– A na pewno dla nas – żartuje Mirosław Jarzembowski. – Zajmujemy się różnego typu przeładunkami. To zarówno drobne zlecenia przeładunkowe, jak i wyładunek i załadunek towarów z kontenerów, elementów wielkogabarytowych oraz elementów masowych. 

Oddaj swój projekt w pewne ręce. Zespół fachowców czeka

Krzysztof Cieślak i Mirosław Jarzembowski zgodnie podkreślają, że za sukcesem i skutecznością Portrezerwa stoi zespół fachowców i doświadczonych dysponentów.

– Jeśli firma zamawia od nas ludzi, zawsze dostaje zespół odpowiednio wykwalifikowanych pracowników. Nasi dysponenci odpowiadają za konkretne zlecenia, dodatkowo wspierają się wzajemnie przy innych projektach – opowiadają. – Przykładowo przy przeładunku masowym może pracować nawet 120 osób. Z tego aż 90 proc. to sami operatorzy.

Portrezerwa przez ostatnie siedem lat zrealizował szereg zleceń. – Mimo to nie spoczywamy na laurach i chcemy dotrzeć do kolejnych klientów – zapewniają.

Wykwalifikowany pracownik na wagę złota

Firma stawia na wysokie kwalifikacje swoich pracowników.

– Zatrudniamy fachowców wysokiej klasy, po studiach, z szeregiem specjalizacji. Nasi ludzie  na co dzień pracują na najnowocześniejszym sprzęcie i niewiele jest w stanie ich zaskoczyć – mówi Mirosław Jarzembowski podając przykład, że niektóre maszyny osiągają wysokość nawet czterech pięter.

Wielu pracowników Portrezerwa posiada uprawnienia do pracy przy materiałach niebezpiecznych, jak paliwa i rozpuszczalniki.

– Regularnie inwestujemy w szkolenia. Dofinansowujemy strategiczne stanowiska, by nasz fachowiec był jak najlepiej przygotowany. Jesteśmy odpowiedzialnym pracodawcą, wiemy, że liczy się i bezpieczeństwo, i komfort pracy – zaznacza prezes Krzysztof Cieślak.

Plany na przyszłość

Portrezerwa współpracuje głównie z portami w Gdyni i Gdańsku.

– Rozszerzamy działalność i wachlarz usług. Ostatnio rozpoczęliśmy rozmowy ze spółką spoza województwa pomorskiego i liczymy na dobrą współpracę – zdradzają panowie.

Usługi, jakie poza przeładunkami zapewnia Portrezerwa to również m.in.: mycie i sprzątanie ładowni. 

Więcej informacji o Portrezerwa TUTAJ

Ostatnie oferty pracy

Operator Koparki kl. I

Operator Koparki kl. I

Pracownik portowy w Porcie Gdańskim

Pracownik portowy w Porcie Gdańskim

Operator Ładowarki kl. I

Operator Ładowarki kl. I

Kontakt
727-403-080
portrezerwa.umowy@gmail.com