Portrezerwa – specjaliści od efektywnych przeładunków. „Liczy się skuteczność”

Bezpieczeństwo, ciągłość pracy oraz płynny przebieg przeładunków są kluczowe przy rozładunkach portowych. Doskonale wiedzą o tym fachowcy ze spółki Portrezerwa. Wybór ich usług to oszczędność czasu i pieniędzy.

Dlaczego warto przekazać zewnętrznemu przedsiębiorstwu zadania związane z przeładunkiem towarów? Zarówno jeśli chodzi o załadunek czy rozładunek, taka opcja pozwala firmie skupić się na tych obszarach, które stanowią podstawę działań i umożliwią przewagę konkurencyjną. Zlecając firmie zewnętrznej usługę nie trzeba mieć wiedzy ani doświadczenia w kwestii przeładunku towaru.

– Wiemy, że czas to pieniądz a efektywny przeładunek, to zaoszczędzony czas i pieniądze naszych klientów – przyznaje Mirosław Jarzembowski, wiceprezes Portrezerwa. – Aby zapewnić im możliwie najlepszą ofertę zbudowaliśmy zespół składający się obecnie z ok. 300 osób. Nasi fachowcy kompletują pełne brygady pracowników niezbędnych do rozładunku czy załadunku w krótkim czasie, przed rozpoczęciem pracy.

Cel: skuteczny i efektywny przeładunek

Spółka Portrezerwa cieszy się coraz większą rozpoznawalnością na rynku trójmiejskich portów, posiada dobrą reputację u kontrahentów oraz szczyci się kompleksową obsługą statków i prac magazynowych. Przeładunki statków obsługuje 7 dni w tygodniu przez 24 godziny. Cel to skuteczność i efektywny przeładunek.

– Chcąc podnieść efektywność przeładunku należy skupić się na wyborze partnera zarządzającego, który zapewni szeroką ofertę z dużą ilością pracowników z różnymi uprawnieniami. Potrzebne jest również wsparcie w obszarze szkoleń i bezpieczeństwie pracy, a także rzetelność i terminowość – podkreśla Krzysztof Cieślak, prezes zarządu firmy Portrezerwa.

Spółka działa na rynku od 2015 rok. Za kierunek i styl działania przyjęła od początku przejrzyste zasady oraz partnerskie relacje z kontrahentami. Dodatkowo dysponenci portowi firmy, specjalizującej się w przeładunkach statków, są w stałym kontakcie przez cały okres realizacji zlecenia i dbają o jak najlepszą organizację pracy  pracowników.

– Jeżeli istnieje sposób, aby zrobić coś lepiej, my go na pewno znajdziemy – mówi Szymon Reutt, dysponent Portrezerwy.

Wykwalifikowany pracownik na wagę złota

Zatrudnienie odpowiednio wyszkolonych pracowników to duży wydatek, a także inwestycją czasu w procesy rekrutacyjne. To dlatego wielu pracodawców decyduje się na skorzystanie z outsorcingu. Główną zaletą zlecenia kompleksowego przeładunku firmie zewnętrznej są kwestie ekonomiczne. Minimalizacja wydatków wynika też z tego, że cały proces rekrutacyjny leży po stronie firmy zewnętrznej. 

Dodatkową zaletą tej sytuacji jest oszczędność czasu, ponieważ znalezieniem zespołu wykwalifikowanych osób z odpowiednimi uprawnieniami zajmują się specjaliści. Ich zadaniem jest zorganizowanie grupy, która całościowo zgodnie z obowiązującymi regulacjami i potrzebami klienta zrealizuje przeładunek od ładowni statku do magazynu lub place.

Zlecenie kompleksowego przeładunku pozwala też ulepszyć organizację pracy. Przedsiębiorstwo, które korzysta z tej usługi nie musi bowiem zajmować się sprawami administracyjnymi czy prowadzeniem dokumentacji kadrowo-płacowej.

Ostatnie oferty pracy

Brak aktualnych ofert pracy.
Kontakt
727-403-080
portrezerwa.umowy@gmail.com